ProFutbal.sk ProFutbal.sk

<span style="color:red">Kopeme pre Čiša:<b></b></span> Spolek 28 sa rozrástol o hráčov DAC-u, Trenčína a Slovana (video)
zdroj: spolek28.cz

<span style="color:red">Kopeme pre Čiša:<b></b></span> Spolek 28 sa rozrástol o hráčov DAC-u, Trenčína a Slovana (video)

Chceli by ste mať vo svojej zbierke kopačky slávnych futbalistov? Máte jedinečnú možnosť. Navyše, kúpou kopačiek niektorého zo známych futbalistov podporíte aj dobrú vec!

Chceli by ste mať vo svojej zbierke kopačky slávnych futbalistov? Máte jedinečnú možnosť. Navyše, kúpou kopačiek niektorého zo známych futbalistov podporíte aj dobrú vec - priamo pomôžete v boji so zákernou chorobou Mariánovi Čišovskému!

Spolek 28 je organizácia, ktorú založili hráči Viktorie Plzeň na čele s Pavlom Horváthom. Začiatkom novembra odštartovali charitatívnu akciu pod názvom "Kopeme pre Čiša", s cieľom vyzbierať finančné prostriedky na uľahčenie rehabilitácie a úpravu bezbariérového bývania pre bývalého slovenského reprezentanta. Získané peniaze okrem toho poputujú na podporu a pomoc ďalším ľudom trpiacim amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS).

Ako pomôcť? Je to úplne jednoduché a samotný nápad má dokonca aj zábavný nádych. Spolek 28 zorganizoval aukciu kopačiek od českých a slovenských futbalistov. Postupne ale do dražby pribúdajú aj kopačky zahraničných velikánov. Spomeňme napríklad Thea Walcotta z londýnskeho Arsenalu. Najnovšie sa do aukcie pridajú aj kopačky brankárskeho velikána Gianluigiho Buffona. To už je niečo, čo poviete?

{+T84981}

Pozor! Dražba niektorých cenných kúskov sa končí už v posledný novembrový deň. Nepremeškajte tak jedinečnú šancu zakúpiť si kopačky Mareka Hamšíka, Matúša Kozáčika, Pavla Nedvěda, Pavla Horvátha, Karla Poborského, Martina Škrtela, Juraja Kucku, Vladimíra Weissa či Davida Limberského. Práve kopačky obrancu plzenskej Viktorky Davida Limberského sa zatiaľ dražia za najvyššiu cenu - 100 000 KČ!

{+T84979}

Prvým slovenským klubom, ktorý sa zapojil do charitatívnej aukcie Spolku 28 na podporu Mariána Čišovského bol FC DAC 1904 Dunajská Streda. "Žlto-modrí" venovali do zbierky osem párov kopačiek a Mariánovi poslali aj viacjazyčný video pozdrav. V priebehu tohto týždňa sa k DAC-u pridali aj futbalisti majstrovského AS Trenčín či trojica Róbert Vittek, Marko Milinković a Tamás Priskin z bratislavského Slovana. Z Trenčína venovali svoje kopačky tréner Ševela a piati hráči na čele s Matúšom Berom, ktorý v tých svojich strelil (okrem jedného) všetky tohtosezónne góly.

[youtube]WlJGnoiF-q4[/youtube]

Charitatívna aukcia vyvrcholí 10. decembra, ako posledná je naplánovaná dražba kopačiek Mariána Čišovského. Nepremeškajte teda jedinečnú šancu pomôcť slovenskému futbalistovi a zároveň získať hodnotné kopačky od niektorého z hviezdnych futbalistov.

{+T84983}

Kopeme pre Čiša!

{+T78696}

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

HOKEJ.sk