ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Neuveriteľné! Bukatov prestup do Poľska stroskotal, vracia sa do FC VSS
zdroj: TASR

Neuveriteľné! Bukatov prestup do Poľska stroskotal, vracia sa do FC VSS

"Odvolacia komisia SFZ zrušila výpoveď Martina Bukatu a ten teda zostáva naďalej hráčom FC VSS Košice. Podrobnosti k celej situácii ešte neviem povedať," ozrejmil športový riaditeľ Ján Lesniak

V prvý novembrový deň sme vás informovali o tom, že rozlúčkový zápas za FC VSS Košice odohral stredopoliar Martin Bukata. Ten totiž dva mesiace pred tým podal výpoveď a výpovedná lehota sa mu skončila práve 31. októbra. Mal odísť do poľského klubu Piast Gliwice, ktorý trénuje Radoslav Látal. Dnes je ale všetko inak!

"Od prvého novembra som voľný hráč a môžem odísť. Vypršala mi totiž výpovedná lehota. Určite som nechcel odísť takto, ale iná možnosť nebola. Snažil som sa, čakal som, no stále som len čakal. Chlapcom prajem veľa šťastia, úspechov, budem ich sledovať a držať im palce. Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí aj teraz proti Loky vytvorili skvelú atmosféru," povedal pred dvoma týždňami talentovaný záložník, ktorému mala jeho zmluva s Košicami vypršať až 30. júna 2017.

O to viac nás zarazila dnešná informácia, podľa ktorej Odvolacia komisia Slovenského futbalového zväzu na svojom zasadnutí dňa 10. novembra 2015 prerokovala nasledujúce podanie a prijala k nemu toto uznesenie: Podľa čl. 59, ods. 15, písm. d) Stanov SFZ, ruší uznesenie Matričnej komisie SFZ zo dňa 7. 10. 2015 vo veci Martina Bukatu a vracia ju na ďalšie konanie. Proti tomuto rozhodnutiu nie je prípustný žiadny opravný prostriedok.

Ako uvádza klubový web "žlto-modrých", v praxi to znamená, že... "Odvolacia komisia SFZ zrušila výpoveď Martina Bukatu a ten teda zostáva naďalej hráčom FC VSS Košice. Podrobnosti k celej situácii ešte neviem povedať. Pravdepodobne v sobotu by sme sa mali stretnúť s Martinom Bukatom," ozrejmil športový riaditeľ FC VSS Ján Lesniak.

Najnovšie z klubu: Piast Gliwice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk