ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Posledný tím Primera Division Levante povedie tréner Rubi
zdroj:

Posledný tím Primera Division Levante povedie tréner Rubi

Levante vyhodilo Alcaraza po nedeľňajšej prehre 0:4 s Realom Sociedad San Sebastian, ktorá odsunula tím na dno tabuľky. V deviatich zápasoch nazbierali hráči Levante šesť bodov

Novým trénerom posledného tímu španielskej Primera Division Levante sa stal Joan Francesc Ferrer Sicilia, ktorého prezývajú "Rubi". Na lavičke nahradil odvolaného Lucasa Alcaraza. Informovala agentúra Reuters.

Rubi bol bez práce po tom, ako ho vedenie Valladolidu prepustilo po neúspešnom play off v boji o postup do najvyššej súťaže. "S novým trénerom sme sa dohodli na spolupráci do konca sezóny s opciou na ďalšie dva roky," uvádza sa v stanovisku klubu na webovej stránke. Štyridsaťpäťročný kouč má povesť talentovaného trénera v nižších súťažiach, skúsenosti zbieral aj ako člen realizačného tímu Tita Vilanovu v FC Barcelona.

Levante vyhodilo Alcaraza po nedeľňajšej prehre 0:4 s Realom Sociedad San Sebastian, ktorá odsunula tím na dno tabuľky. V deviatich zápasoch nazbierali hráči Levante šesť bodov, rovnako ako Las Palmas a Granada. Premiéru absolvuje Rubi v sobotu na horúcej pôde Valencie.

Najnovšie z klubu: Levante

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk