ProFutbal.sk ProFutbal.sk

FC VSS našiel náhradu za Haskića a Viazanka, klub získal dvoch útočníkov
zdroj: Barbora Dedičová

FC VSS našiel náhradu za Haskića a Viazanka, klub získal dvoch útočníkov

"Sme radi, že sme ofenzívu posilnili týmito dvoma šikovnými hráčmi. Verím, že nám pomôžu v ďalšom priebehu súťaže," povedal športový riaditeľ klubu Ján Lesniak

Po tom, ako FC VSS opustili ofenzívni ťahúni Nermin Haskić a Miroslav Viazanko, muselo vedenie akútne riešiť príchod nových hráčov. Po Filipovi Serečinovi môže nový kormidelník "žlto-modrých" Jozef Vukušič rátať aj s ďalšími dvoma útočníkmi.

Ako informuje web fcvss.sk, ofenzívu "východniarov" posilní 23-ročný útočník Jésus Konnsimbal . Rodák zo Stredoafrickej republiky pôsobí na Slovensku od roku 2013, keď obliekal dres FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka. O rok neskôr prestúpil tento 183-centimetrov vysoký útočník do Senca. V minulosti reprezentoval Stredoafrickú republiku do 16 rokov, do 20 rokov a má za sebou aj jeden štart v seniorskom A-mužstve. S FC VSS Košice podpísal kontrakt do konca aktuálnej sezóny.

Okrem Konnsimbala prichádza do metropoly východu aj francúzsky útočník Ibrahim Keita, o ktorom sa už hovorilo dlhšiu dobu. “Dohodli sme sa aj s talentovaným francúzskym útočníkom Ibrahimom Keitom, ktorý bol u nás na skúške. Zmluvu má na 3,5-roka, teda do konca roku 2018. Sme radi, že sme ofenzívu posilnili týmito dvoma šikovnými hráčmi. Verím, že nám pomôžu v ďalšom priebehu súťaže,” povedal pre fcvss.sk športový riaditeľ klubu Ján Lesniak.

Najnovšie z klubu: VSS Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 3. liga Východ

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk