ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Frťala v Podbrezovej skončil, nahradí ho Fabuľa z VSS (video)
zdroj: TASR

Frťala v Podbrezovej skončil, nahradí ho Fabuľa z VSS (video)

Ďalšia trénerská zmena v našej lige! Podľa informácií televízie Markíza skončil na lavičke Podbrezovej Zdenko Frťala. Toho údajne nahradí doterajší kouč druholigového FC VSS Košice Marke Fabuľa

Ďalšia trénerská zmena v našej lige! Na lavičke Podbrezovej skončil Zdenko Frťala. Toho nahradí doterajší kouč druholigového FC VSS Košice Marek Fabuľa. Informáciu potvrdil klubový web "východniarov".

Nedeľňajšie stretnutie s Liptovským Mikulášom bolo posledné, na ktorom sedel na lavičke FC VSS Marek Fabuľa. "S trénerom Marekom Fabuľom sme po vzájomnej dohode rozviazali zmluvu. Ďakujeme mu za prácu v našom klube a na novom pôsobisku mu želáme veľa úspechov. Jeho nástupcu na našej lavičke oznámime v najbližších dňoch," potvrdil športový riaditeľ FC VSS Ján Lesniak.

{+T78194}

"So športovým vedením klubu sme sa dohodli na ukončení vzájomnej spolupráce. V doterajšom priebehu sezóny sme dostávali hlúpe góly a nepremieňali sme šance. Ale celkovo je to na hlbšiu analýzu. Neľutujem však ani jednu minútu, čo som bol v Podbrezovej," uviedol pre denník Šport Frťala, ktorý odchádzal zo šatne za potlesku hráčov.

Z dvoch kandidátov na trénerský post si vedenie ŽP Šport vybralo Fabuľu, ktorý musel najprv v Košiciach požiadať o uvoľnenie spod zmluvy. V pondelok už absolvoval v Podbrezovej prvý tréning.

Podbrezovej patrí po deviatich odohratých zápasoch sezóny posledná dvanásta priečka v tabuľke, na konte má jedno víťazstvo, dve remízy a šesť prehier pri celkovom skóre 13:20.

Rozhovor s Vratislavom Greškom, ktorý hovorí o trénerskej zmene:

trénerské zmeny vo FL 2015/2016 (zdroj TASR):
Slovan Bratislava:
Dušan Tittel - Nikki Papavasiliou (od 6. kola)

ViOn Zlaté Moravce:
Milko Djurovski - poverené duo Libor Fašiang, Jozef Pavlík (od 7. kola)

Spartak Trnava:
Juraj Jarábek - dočasne poverený Branislav Mráz (od 7. kola) - Ivan Hucko (od 8. kola)

FK Senica:
Eduard Pagáč - Juraj Sabol (od 8. kola)

MFK Ružomberok:
Ivan Galád - Ladislav Pecko (od 8. kola)

ŽP Šport Podbrezová:
Zdenko Frťala - Marek Fabuľa (od 10. kola)

Najnovšie z klubu: Podbrezova

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk