ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Dobrotka rozviazal zmluvu so Slovanom, chce sa sústrediť na liečbu
zdroj: TASR

Dobrotka rozviazal zmluvu so Slovanom, chce sa sústrediť na liečbu

"Martinovi želáme čo najskoršie uzdravenie a návrat na futbalové trávniky. Nevylučujem, že v budúcnosti bude opäť súčasťou Slovana Bratislava," prezradil viceprezident "belasých" Ivan Kmotrík ml.

Návrat Martina Dobrotku do bratislavského Slovana nedopadol slávne. Skúsený tridsaťročný stopér mal byť po svojom príchode kapitánom a lídrom kabíny, avšak dlhodobé zdravotné problémy ho vyradili z hry. Klub sa s ním preto v ostatných dňoch dohodol na ukončení kontraktu.

"Martin nás požiadal o rozviazanie zmluvy a po rozhovore s ním sme súhlasili. Mrzí nás, že po návrate do klubu, v ktorom futbalovo vyrástol, nemohol naplno predviesť to, čo v ňom je a na čo sa fanúšikovia Slovana tešili. Martinovi želáme čo najskoršie uzdravenie a návrat na futbalové trávniky. Nevylučujem, že v budúcnosti bude opäť súčasťou Slovana Bratislava," prezradil pre klubový web viceprezident "belasých" Ivan Kmotrík ml.

Martin Dobrotka sa do Slovana vrátil zo Slavie Praha počas zimnej prestávky. Pre zranenia však v jarnej časti uplynulej sezóny zasiahol iba do štyroch zápasov. V aktuálnom ročníku nastúpil len v oboch dueloch prvého predkola Európskej ligy s Europa FC a na odvetné stretnutie druhého predkola na ihrisku UC Dublin, kde si opäť obnovil zranenie slabín.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk