ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ostrava získala na hosťovanie Lásika i Machovca
zdroj: TASR

Ostrava získala na hosťovanie Lásika i Machovca

Lásik obliekal dres Slovana Bratislava od roku 2014, predtým hral za taliansky klub Brescia Calcio. Na konte má aj tri štarty a jeden gól v slovenskej reprezentácii

Klub ŠK Slovan Bratislava uvoľnil Richarda Lásika na hosťovanie do Baníka Ostrava. Dvadsaťtriročný stredopoliar s reprezentačnými skúsenosťami bude v tíme účastníka Synot ligy pôsobiť do konca aktuálnej sezóny, informoval oficálny web "belasých".

"Najvyššia česká súťaž má kvalitu a pozorne ju sledujeme. Rišo tak bude mať v silnej konkurencii príležitosť presvedčiť nás, že má na to, aby si v budúcnosti ešte obliekol dres Slovana," povedal pre klubový portál viceprezident Slovana Ivan Kmotrík ml.

Lásik obliekal dres Slovana Bratislava od roku 2014, predtým hral za taliansky klub Brescia Calcio. Na konte má aj tri štarty a jeden gól v slovenskej reprezentácii.

Okrem Lásika prišiel do Ostravy aj o šesť rokov starší slovenský obranca Jaroslav Machovec, ktorý v minulej sezóne pôsobil v Českých Budějoviciach a za sebou má aj angažmány v Spartaku Trnava či poľskom tíme Odra Wodzislaw.

Lásik aj Machovec už v drese Ostravy nastúpili v pondeľňajšej dohrávke 6. kola na ihrisku Dukly Praha.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk