ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Senicu posilnili aj dvaja reprezentanti Zimbabwe
zdroj: fksenica.eu

Senicu posilnili aj dvaja reprezentanti Zimbabwe

"Sme pripravení na novú skúšku v našej kariére. Hrať v Európe bolo vždy mojim snom a som veľmi rád, že sa mi splnil," hovorí jeden z novicov v drese FK Senica Wisdom Mutasa

Okrem dvojice Michal Klec a Tomáš Vengřinek a nového trénera Juraja Sabola sa Senica počas reprezentačnej prestávky posilnila aj o ďalších dvoch hráčov, konkrétne mladých reprezentantov Zimbabwe.

Walter Musona a Wisdom Mutasa boli v Senici na skúške už v júni. Teraz sa s klubom dohodli na hosťovaní do mája 2016.

Krajný záložník či útočník Walter Musona má devätnásť rokov a hráva za zimbabwskú reprezentáciu do 23 rokov. Wisdom Mutasa je rovnako mladý futbalista a rovnako rodák zo Zimbabwe, ktorý má takisto skúsenosti s mládežníckou reprezentáciou svojho tímu, v troch zápasoch si na seba dokonca obliekol aj dres A-tímu Zimbabwe.

„Sme pripravení na novú skúšku v našej kariére. Hrať v Európe bolo vždy mojim snom a som veľmi rád, že sa mi splnil. Dúfam, že sa veľa naučím o Slovensku a že obaja pomôžeme tímu,“ hovorí jeden z novicov v drese FK Senica Wisdom Mutasa. V nedeľu by sa mali obaja predstaviť v drese Topoľčian, súčasnej farmy FK Senica.

Informácie pochádzajú z webu fksenica.eu.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk