ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Debut za Borčice si odkrútil ďalší bývalý fortunaligista M. Kuzma
zdroj: Róbert Fritz

Debut za Borčice si odkrútil ďalší bývalý fortunaligista M. Kuzma

"Chýba mi herná prax, lebo som sa pripravoval individuálne a posledný zápas som hral pred dvoma mesiacmi v poslednom kole Fortuna ligy za Myjavu," povedal Marek Kuzma

Debut v drese slovenského druholigistu Iskra Borčice si odkrútil ďalší hráč z najvyššej domácej súťaže. Útočník Marek Kuzma strávil pri víťazstve svojho tímu v pomere 2:0 nad Novým Mestom nad Váhom na trávniku 72 minút.

Nová akvizícia Borčíc dosiaľ pôsobila v Slovane, Banskej Bystrici či Spartaku Myjava. "Cítil som, že to ešte nebolo najlepšie. Chýba mi herná prax, lebo som sa pripravoval individuálne a posledný zápas som hral pred dvoma mesiacmi v poslednom kole Fortuna ligy za Myjavu. Som rád, že som vydržal na ihrisku aj tých sedemdesiat minút," povedal pre iskraborcice.sk Kuzma.

Hoci sú Borčice pre neho úplnou neznámou, v kabíne našiel dostatok známych tvárí: "Bol som sa pozrieť aj na prvom zápase v druhej lige s Banskou Bystricou. Chalani hrali výborne, potom trošku upadla eufória, ale pozviechali sa z toho a teraz to je opäť dobré a vyhráva sa. Keď to pôjde takto ďalej, tak Fortuna liga nemusí byť nereálna."

Najnovšie z klubu: TJ Iskra Borčice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 3. liga Západ

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk