ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Michal Klec bude zbierať skúsenosti v Senici: Teším sa
zdroj: fksenica.eu

Michal Klec bude zbierať skúsenosti v Senici: Teším sa

"V prípade Filipa Hlohovského si hráč uplatnil výstupnú klauzulu, ktorá mu umožňuje za určitú sumu prestúpiť. Filip sa dohodol so Žilinou. Musíme to rešpektovať," nechal sa počuť Dušan Vrťo

Súčasťou prestupu Filipa Hlohovského zo Senice do Žiliny bola aj dohoda o ročnom hosťovaní talentovaného stredopoliara "šošonov" Michala Kleca na Záhorí. Len devätnásťročný mladík si po prvýkrát vo svojej kariére vyskúša iný klub, než MŠK.

V posledný deň letného prestupového obdobia na Slovensku sa "upiekol" transfer skúseného Filipa Hlohovského zo Senice do Žiliny. Opačným smerom zamieril Michal Klec, ktorý bude v Senici hosťovať do leta 2016.

"V prípade Filipa Hlohovského si hráč uplatnil výstupnú klauzulu, ktorá mu umožňuje za určitú sumu prestúpiť. Filip sa dohodol so Žilinou a my musíme toto rozhodnutie rešpektovať. Ďakujeme mu za odvedenú prácu pre náš klub a želáme všetko dobré v ďalšej kariére," nechal sa počuť pre klubový web Záhorákov športový riaditeľ Dušan Vrťo.

Filip Hlohovský prišiel do Senice zo Slovana Bratislava v lete roku 2014. Odohral 38 ligových zápasov, v ktorých strelil osem gólov. V aktuálnej sezóne si pripísal tri presné zásahy.

Na margo Michala Kleca Dušan Vrťo poznamenal: "Michal je mladý talentovaný stredopoliar. Do Senice prichádza na hosťovanie do leta roku 2016."

Samotný Klec pre fksenica.eu neskrýval radosť z hosťovania: "V novom pôsobisku chcem najmä hrávať. Od malička som pôsobil len v Žiline, je to pre mňa teda prvýkrát, čo som v inom klube. Teším sa na nový angažmán. Chcem Senici pomôcť."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk