ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilina s ďalšou posilou, zo Senice zlanárila Hlohovského!
zdroj: TASR

Žilina s ďalšou posilou, zo Senice zlanárila Hlohovského!

"Rozhodli sme sa pre zvýšenie konkurencie a kvality v útočnej fáze hry. Skúsený hráč, schopný hrať aj v centrálnom, aj v krídelnom priestore," uviedol na margo prestupu Guľa

Počas reprezentačnej prestávky pribudol do kabíny futbalistov MŠK Žilina po príchode Nermina Haskiča ďalší hráč do ofenzívy, z konkurenčnej FK Senica sa pod Dubeň sťahuje Filip Hlohovský. Podľa informácie na oficiálnom webe vicemajstra sa v nedeľu ofenzívny stredopoliar dohodol s vedením MŠK na trojročnej zmluve.

Rodák z Handlovej už pôsobil pod trénerom Adriánom Guľom v Trenčíne. V aktuálnom ročníku Fortuna ligy 2015/2016 skóroval trikrát a bol doposiaľ najlepším strelcom tímu zo Záhoria. Opačným smerom putuje Michal Klec, ktorý odchádza do Senice na hosťovanie do konca sezóny.

"Rozhodli sme sa pre zvýšenie konkurencie a kvality v útočnej fáze hry. Skúsený hráč, schopný hrať aj v centrálnom, aj v krídelnom priestore. Slušné štatistiky vo finálnych činnostiach, pozná spôsob nášho procesu. Veríme, že zúročí skúsenosti a pomôže tímu napredovať," citoval mskzilina.sk Adriána Guľu.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk