ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Man Utd údajne núkal za Müllera 100 mil. eur, Rummenigge: Zavreli sme dvere
zdroj: TASR/AP

Man Utd údajne núkal za Müllera 100 mil. eur, Rummenigge: Zavreli sme dvere

Úradujúci nemecký majster Bayern Mníchov nepredal v letnom prestupovom období svojho kanoniera Thomasa Müllera napriek tomu, že dostal skvelú ponuku od Manchestru United

Úradujúci nemecký majster Bayern Mníchov nepredal v letnom prestupovom období svojho kanoniera Thomasa Müllera napriek tomu, že dostal skvelú ponuku od Manchestru United. "Červení diabli" ponúkli podľa britských médií za univerzálneho ofenzívneho futbalistu 100 miliónov eur.

Predseda predstavenstva Bayernu Karl-Heinz Rummenigge sumu nepotvrdil, ale prezradil, že bola vysoká. "Nebudem hovoriť o číslach, ale ponuka bola vysoká. Ak by som bol riaditeľ banky, museli by sme konať. Ako futbalový klub sme si však dovolili zavrieť dvere. A dvere zostanú zavreté, to vám môžem sľúbiť," citoval internetový portál focus.de slová Rummeniggeho.

Müller, majster sveta z Brazílie a autor piatich gólov na vlaňajšom šampionáte, napokon zostal v bavorskom veľkoklube. Novú sezónu odštartoval vo veľkom štýle, keď v úvodných troch bundesligových zápasoch strelil päť gólov.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Manchester United

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Nemecko

Pozri viac

HOKEJ.sk