ProFutbal.sk ProFutbal.sk

David Ivan debutoval v talianskej Serii A: Nezabudnuteľný zážitok
zdroj:

David Ivan debutoval v talianskej Serii A: Nezabudnuteľný zážitok

"Bol to nezabudnuteľný zážitok. Dôležité je, že hneď prvý zápas sme vyhrali a začali sme takýmto dobrým výsledkom ligu," povedal David Ivan

David Ivan nastúpil v základnej zostave Sampdorie Janov. Po tom ako si mladý talent nedávno odbil premiéru v Európskej lige, absolvoval svoju premiéru aj v slávnej talianskej Serie A. David nastúpil v základnej zostave hneď v prvom kole a to v zápase proti nováčikovi z Carpi. Sampdoria aj jeho zásluhou vyhrala 5:2.

Tréner Walter Zenga mu teda dôveruje a David ukázal prečo. Bol presne taký ako ho poznáme - behavý, pracovitý, bojovný a skvelý na lopte. Aj jeho zásluhou vyhrala Sampdoria nad Carpi 5:2. David napokon dostal po druhej žltej aj červenú kartu. Napriek tomu mu diváci pripravili standing ovation. A to sa hráčovi, ktorého práve vylúčili, nestáva zrovna často!

Takto hodnotil David svoju premiéru v Serii A. „Som veľmi rád, že tréner mi dal šancu od začiatku, čo ma veľmi potešilo! Aj keď ma mrzí tá červená karta, ale som rád, že som ju dostal v zápase ktorý už bol rozhodnutý. Do budúcna sa z toho poučím, aj keď pri druhej žltej karte to faul nebol. Bol to nezabudnuteľný zážitok a verím, že takých dní bude čím ďalej tým viac. Dôležité je, že hneď prvý zápas sme vyhrali a začali sme takýmto dobrým výsledkom ligu,“ povedal David Ivan.

Najnovšie z klubu: Sampdoria Genoa

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk