ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Čögley v širšom výbere trénera Kozáka: Reprezentácia bol vždy môj sen
zdroj: TASR

Čögley v širšom výbere trénera Kozáka: Reprezentácia bol vždy môj sen

"Beriem to ako odmenu za to, ako pracujem na tréningoch a zápasoch. Ide síce iba o širšiu nomináciu, ale pre mňa to znamená veľmi veľa," povedal pracovitý krajný bek

Obrancovi AS Trenčín Petrovi Čögleyovi sa možno splní jeho sen. Tréner Ján Kozák totiž jeho meno zapísal do širšej nominácie na najbližší reprezentačný zraz. Prvý štart v seniorskom národnom tíme je tak pre dvadsaťsedemročného pravého beka znovu o niečo bližšie.

"Beriem to ako odmenu za to, ako pracujem na tréningoch a zápasoch. Ide síce iba o širšiu nomináciu, ale pre mňa to znamená veľmi veľa. Jednoducho, nomináciu si veľmi vážim," povedal v rozhovore pre astrencin.sk rodák z Trenčianske Turnej. Túto skvelú správu sa dozvedel pred tréningom.

"Keď som začínal futbalovú kariéru, dal som si ciele. Postupne sa začínajú plniť. Je náročné splniť každý jeden, niektoré sa už vyplnili. Chcem tvrdo pracovať, aby som mohol prežiť aj ďalšie sny," zaželal si odchovanec AS Trenčín. Jeho spoluhráči mu úspech prajú, všetci mu pogratulovali. "Sme skvelá partia, úspechy si želáme navzájom, to nás posúva vpred. Všetci sa obetujeme v prospech kolektívu a na základe toho vieme dosiahnuť aj osobné úspechy," dodal Čögley.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: EURO 2016 - Francúzsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk