ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Miklós zo Slovana do Ružomberka, odchod Zreľáka nie je aktuálny
zdroj: TASR

Miklós zo Slovana do Ružomberka, odchod Zreľáka nie je aktuálny

"Nemáme záujem oslabovať náš tím. Práve naopak, plne sa koncentrujeme na naplnenie našich cieľov v oboch domácich súťažiach," nechal sa počuť Ivan Kmotrík ml

Stredopoliar Viktor Miklós smeruje z bratislavského Slovana na polročné hosťovanie do MFK Ružomberok. Vedenie "belasých" to oznámilo na svojom oficiálnom webe, kde takisto poprelo medializované správy o tom, že Adam Zreľák môže ešte v tomto prestupovom období opustiť klub.

Dvadsaťjedenročný záložník Viktor Miklós je niekdajší slovenský mládežnícky reprezentant. Profesionálnu kariéru odštartoval v maďarskom FC ETO Györ, odkiaľ zamieril do Slovana. V roku 2013 hosťoval v Dunajskej Strede. Do Ružomberka prichádza na hosťovanie do konca januára 2016.

Prijali by len lukratívnu ponuku

Čo sa týka Adama Zreľáka, jeho odchod zo Slovana údajne vôbec nie je témou dňa. "Záujem o Adama bol, ale oficiálne nás žiadny klub neoslovil. Museli by sme dostať mimoriadne lukratívnu ponuku, aby sme ju zvážili. Nemáme záujem oslabovať náš tím. Práve naopak, plne sa koncentrujeme na naplnenie našich cieľov v oboch domácich súťažiach," nechal sa počuť viceprezident "belasých" Ivan Kmotrík ml.

{+T81417}

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk