ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ofenzívu Trnavy vystuží Tomáš Majtán
zdroj: spartak.sk

Ofenzívu Trnavy vystuží Tomáš Majtán

"Som rád, že som zakotvil v klube ako je Trnava. Nový štadión a fanúšikovské zázemie sú v Trnave veľkou motiváciou pre každého hráča," nechal sa počuť Majtán

Trnavský Spartak avizoval, že v najbližších dňoch predstaví nové posily. Svoje slová plní, v utorok podpísal kontrakt so skúseným útočníkom Tomášom Majtánom, ktorý naposledy pôsobil v Senici. Ako informuje klubový web "andelov", dvadsaťosemročný futbalista podpísal zmluvu do konca sezóny s opciou na ďalší rok.

"Vyhoveli sme požiadavkám trénerov, ktorí prejavili o Majtánove služby záujem. Administratívne sme jeho príchod vybavili tak, aby mohol nastúpiť už v Poprade proti Ružomberku. Tomáša poznáme z pôsobenia zo Slovenska aj Poľska, minulá sezóna mu nevyšla podľa predstáv, lebo musel absolvovať operáciu ramena, ale prešiel zdravotnými aj fyzickými testami a angažovali sme ho," uviedol generálny manažér Trnavy Viktor Blažek.

Samotný hráč pre spartak.sk povedal: "Som rád, že som zakotvil v klube ako je Trnava. Letná pauza bola pre mňa veľmi dlhá, hoci som sa pripravoval individuálne. Nový štadión a fanúšikovské zázemie sú v Trnave veľkou motiváciou pre každého hráča."

{+T77965}

Majtán naposledy pôsobil v Senici. Jeho kariéra sa začala v Interi Bratislava, pokračovala v Petržalke, najviac zažiaril v Žiline, odkiaľ neskôr odišiel na hosťovanie do Baníka Ostrava. Pred senickým angažmánom si vyskúšal aj zahraničný chlebík v Górniku Zabrze.

Informácie pochádzajú z webu spartak.sk.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk