ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Grabež v Trnave skončil, klub rokuje s viacerými hráčmi
zdroj:

Grabež v Trnave skončil, klub rokuje s viacerými hráčmi

"V tejto chvíli nechceme konkretizovať mená, nakoľko prebiehajú rokovania. Prestupový termín sa končí 6. septembra, budeme pracovať na tom, aby sme mužstvo vystužili," dodal Blažek

Krajný bek Srdjan Grabež v trnavskom Spartaku definitívne skončil. Srbský zadák odohral v minulej sezóne kvôli zraneniu kolena len dva zápasy. Keď sa už zdalo, že sa vráti na trávniky, prišli ďalšie komplikácie.

V závere minulej sezóny sa dvadsaťštyriročný obranca zapojil do tréningu s A-mužstvom "andelov". Na začiatku letnej prípravy sa však znovu objavili problémy s jeho kolenom, pre ktoré bude musieť podstúpiť ďalšiu operáciu.

"So Srdjanom sme predlžovali zmluvu pred štartom novej sezóny do konca kalendárneho roka. V kontrakte však bola klauzula, že musí byť zdravý. Operácia ho vyradí minimálne do apríla, otázne je, aká bude jeho ďalšia budúcnosť. Vážime si služby, ktoré pre Spartak odviedol, za jeho prácu na ihrisku mu patrí vďaka. Ide o hráča, ktorý patril k tomu pozitívnemu, čo ponúka slovenská liga," povedal pre spartak.sk generálny manažér klubu Viktor Blažek.

Trnavský funkcionár priznal, že vedenie klubu v týchto dňoch pracuje na získaní nových posíl. "V tejto chvíli nechceme konkretizovať mená, nakoľko prebiehajú rokovania. Prestupový termín sa končí 6. septembra, budeme pracovať na tom, aby sme mužstvo vystužili," dodal Blažek.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk