ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Sabo opúšťa Trnavu, Spartak sa dohodol na prestupe s PAOKom
zdroj: TASR

Sabo opúšťa Trnavu, Spartak sa dohodol na prestupe s PAOKom

"Spartak je pre mňa aj naďalej srdcovou záležitosťou. Stále mu budem držať palce. Chcem si ale vyskúšať niečo nové. Je to pre mňa veľká výzva," povedal o svojm prestupe Erik Sabo

Fortunaligový klub FC Spartak Trnava sa dohodol na prestupe Erika Saba do gréckeho PAOKu Solún. V pondelok absolvuje 23-ročný univerzál v gréckom klube lekársku prehliadku, ak bude úspešná, podpíše s Grékmi kontrakt. O jeho dĺžke sa práve rokuje.

Pre Spartak Trnava ide o mimoriadne výhodnú ponuku, samozrejme klub akceptuje aj želanie samotného hráča posunúť sa ďalej v kariére a hrať v kvalitnom európskom tíme. Zároveň to Spartak považuje ako pozitívnu prezentáciu svojho odchovanca a "bílích andelov" v Európe.

"Takáto možnosť neprichádza každý deň, samozrejme som veľmi šťastný. Asi žiadny futbalista by nezaváhal ani na sekundu. Je to veľký posun v mojej profesionálnej kariére. Som nesmierne vďačný, že mi Spartak dal šancu hrať najvyššiu súťaž. Rovnako moje poďakovanie patrí ľuďom, ktorí mi umožnili odísť a vyskúšať si niečo nové. Spartak je pre mňa aj naďalej srdcovou záležitosťou. Stále mu budem držať palce. Chcem si ale vyskúšať niečo nové. Je to pre mňa veľká výzva. Verím, že takto to pochopia moji aj trnavskí fanúšikovia."

Spartak Trnava sa okamžite bude pozerať po Erikovej náhrade, v najbližšom čase si vytipuje futbalistov, z ktorých by mal jeden nahradiť stredopoliara Saba.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk