ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trenčín opúšťa defenzívny pilier, Ramón mieri do Dánska (video)
zdroj: TASR

Trenčín opúšťa defenzívny pilier, Ramón mieri do Dánska (video)

Rodák z Brazílie je na severe Európy už od utorka a za svoj nový klub by mohol nastúpiť už počas víkendu v zápase proti FC Kodaň

Len včera sme na našej stránke písali o tom, že o viacero futbalistov trenčianskeho AS je momentálne eminentný záujem a je len otázkou času, kedy niektorý z nich odíde. A stalo sa...

Tím úradujúceho slovenského majstra opúšťa stopér Ramón Rodríguez da Silva, ktorý prestúpil do dánskeho FC Nordsjaelland. Rodák z Brazílie je na severe Európy už od utorka a za svoj nový klub by mohol nastúpiť už počas víkendu v zápase proti FC Kodaň.

"Pripravený je ďalší z chlapcov, ktorí čakajú na svoju šancu. Na post stopéra je k dispozícii líder tímu Peter Kleščík. Bude len na ňom záležať, ako sa chopí príležitosti. Dvere do základnej jedenástky má otvorené každý. Vyskúšali sme si aj Skovajsu. Z dorastu prichádza Šalata. Hoci potrebuje čas, aby sa zžil s tímom, fyzické a futbalové dispozície má zaujímavé," ubezpečuje tréner Trenčína Martin Ševela.

Na margo Ramóna, ktorý do Trenčína prichádzal s veľkými zdravotnými ťažkosťami a kvôli problémom s kolenom mu predpovedali koniec kariéry, kouč Trenčína dodal: "Vedeli sme o jeho problémoch. Trvalo to chvíľu, pokiaľ sa dal do poriadku. Hoci ho postihli výkonnostné výkyvy, svojim bojovným srdcom všetko prekonal. Na ihrisku urobil vždy maximum pre úspech tímu."

Siedme mužstvo uplynulého ročníka dánskej Superligy je po troch kolách novej sezóny dvanásťčlennej domácej súťaže na desiatej priečke s jedným víťazstvom v troch stretnutiach.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk