ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Myjava s dvojicou nových posíl
zdroj: spartakmyjava.sk

Myjava s dvojicou nových posíl

"Teraz sem prišli kvalitní hráči a myslím si, že Myjava môže patriť medzi štyri, päť najlepších mužstiev v lige," povedal 29-ročný Karol Karlík

Spartak Myjava po dobrom vstupe do sezóny nespí na vavrínoch, vedenie klubu neustále pracovalo na posilnení kádra, výsledkom čoho je príchod ďalších dvoch nových hráčov. V stredu ráno podpísali s "kopaničiarmi" zmluvu Fabián Slančík a Karol Karlík. Ako informuje klubový web, obaja prichádzajú na rok s následnou opciou.

"Určite by som rád hral vo vyššej polovici tabuľky a zasahoval pravidelne do zápasov, lebo v Brne som veľa možností nedostal. Takže chcel by som reštartovať kariéru. Myslím si, že príchod do Myjavy je pre mňa dobrý krok," uviedol pre spartakmyjava.sk 24-ročný útočník Slančík, ktorý v minulosti pôsobil v Dukle Banská Bystrica či v Zbrojovke Brno.

Karol Karlík hrával naposledy za nemecký Chemnitzer, predtým za rumunský Otelul Galati či českú Vysočinu Jihlava. "Dojmy sú pozitívne. Bol som tu na niekoľkých tréningoch a tréneri, kabína i vedenie na mňa urobili pozitívny dojem. Som spokojný, že tu môžem byť. Chcem sa presadiť do základnej zostavy, pomôcť tímu a tým aj sebe. A hlavne potešiť fanúšikov. Arnold Šimonek a Vlado Kukoľ mi hovorili pozitívne veci o Myjave. Teraz sem prišli kvalitní hráči a myslím si, že Myjava môže patriť medzi štyri, päť najlepších mužstiev v lige," povedal 29-ročný obranca či záložník.

Najnovšie z klubu: Myjava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk