ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Bardejovčania si v príprave poradili s maďarským Kisvarda Master Good
zdroj:

Bardejovčania si v príprave poradili s maďarským Kisvarda Master Good

Čerstvý maďarský druholigista sa v Bardejove ukázal ako kvalitné mužstvo a tak víťazstvo v generálke pred prvým kolom Doxxbet ligy sa nerodilo jednoducho

Čerstvý maďarský druholigista Kisvarda Master Good sa v Bardejove ukázal ako kvalitné mužstvo a tak víťazstvo v generálke pred prvým kolom Doxxbet ligy sa nerodilo jednoducho. Šance boli na oboch stranách a príležitosť vyniknúť dostali aj brankári.

Skóre otvoril nádhernou strelou spoza šestnástky domáci Kica, ale Eszlátyi po sólovom úniku vyrovnal. V druhom polčase boli hostia lepším mužstvom, skóroval však Partizán, keď poľský legionár Gruca poslal loptu za chrbát brankára Kisvardy.

Už pred zápasom uzatvorili Bardejovčania káder pre nasledujúcu druholigovú sezónu. V nej sa v drese Partizána predstavia brankári Ján Čikoš-Pavličko, Richard Gmitter, obrancovia Mário Jacko, Vladislav Palša, Richard Nemergut, Dávid Belúnek, Slávomír Kica, Vladimír Staš, Michal Sipľak, stredopoliari Michal Grohoľ, Szymon Stanislaw Gruca, Luic Gulvic Gagnon, Ľubomír Ivanko-Macej, Vladimír Andraščík, Juraj Kuhajdík, Michal Berecký, Olexandr Oliinyk a útočníci Marko Milunovic, Marek Staško, Dominik Kačmár, Vladimír Pyda, Patrik Kolibab. 

Partizán Bardejov – Kisvarda Master Good 2:1 (1:1)
Góly : 16. KIca,71. Gruca – 20. Eszlátyii, rozhodovali: Židišin, Končár, Čisárik, ŽK Jacko (BJ)

Partizán: Čikoš-Pavličko (60. Gmitter) - Andraščík (60. Nemergut), Palša, Staš (60. Sipľak), Kica (60.Belunek), Ivanko-Macej (46. Gagnon), Berecký (46. Jacko), Grohoľ, Gruca, Kuhajdík (60. Pyda), Kolibab (60. Kačmár)

Najnovšie z klubu: Bardejov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk