ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trnava vyriešila brankársku otázku, prichádza Kamenár
zdroj:

Trnava vyriešila brankársku otázku, prichádza Kamenár

Toľko omieľaný problém na brankárskom poste Spartaka Trnava sa zdá byť vyriešený. Vedenie klubu sa dohodlo na spolupráci do 30. júna 2016 s voľným hráčom Ľubošom Kamenárom

Toľko omieľaný problém na brankárskom poste Spartaka Trnava sa zdá byť vyriešený. Vedenie klubu sa dohodlo na spolupráci do 30. júna 2016 s voľným hráčom Ľubošom Kamenárom, ktorý naposledy pôsobil v maďarskom ETO Győr, ktorý skrachoval.

Ľuboš Kamenár je odchovanec trnavského futbalu. V minulosti pôsobil aj v Petržalke, vo francúzskom Nantes, v tureckom Sivasspore, v pražskej Sparte, v škótskom Celtigu Glasgow či v spomínanom ETO Győr.

"Teším sa na na pôsobenie v Trnave. Otec aj dedko sú veľkí fanúšikovia Spartaka, uvidia ma v akcii na novom štadióne. Z návratu sa potešila aj manželka. S Trnavou som bol v kontakte asi tri týždne, ozvali sa mi funkcionári z klubu a zisťovali moju situáciu. V Győri som skončil, bol som voľný hráč. Po kontakte som prejavil záujem hrať za Spartak a dohodli sme sa," prezradil pre spartak.sk navrátilec Ľuboš Kamenár, ktorý ešte trénerovi Jarábkovi nebude k dispozícii vo štvrtkovej odvete druhého predkola Európskej ligy proti Linfieldu.

"Vyhoveli sme požiadavke trénerov. Ľubo Kamenár je asi to najlepšie, čo momentálne na trhu bolo. Som veľmi rád, že komunikácia s Ľubošom bola rýchla a prišlo k dohode. Zmluvu chceme zaregistrovať čo najskôr, riešime papierové náležitosti s maďarským zväzom, snažíme sa všetko vyriešiť tak, aby mohol chytať už v nedeľu v ligovom zápase na pôde Dunajskej Stredy," prezradil generálny manažér Spartaka Viktor Blažek.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk