ProFutbal.sk ProFutbal.sk

DAC s ďalšou posilou, prichádza talentovaný Francúz Yves Pambou
zdroj: fcdac.sk

DAC s ďalšou posilou, prichádza talentovaný Francúz Yves Pambou

"Skrýva sa v ňom obrovský potenciál, bude zaujímavé sledovať jeho ďalšiu kariéru a vychovať z neho skvelého záložníka," nechal sa počuť tréner Tomislav Marić

Po panamskom reprezentantovi Alfredovi Stephensovi prichádza do Dunajskej Stredy ďalší legionár. Klub na svojej oficiálnej webstránke informoval, že sa dohodol na podmienkach kontraktu s talentovaným Francúzom Yvesom Simonom Pambouom.

Odchovanec akadémie FC Nantes podpísal s DAC zmluvu na tri roky. Yves Simon Pambou sa narodil 27. novembra 1995 v Paríži. V štrnástich rokoch si ho vyhliadol FC Nantes a prešiel do jeho akadémie. Po triapolročnej anabáze prestúpil do talianskej Regginy, kde pôsobil v mládežníckom tíme a neskôr si zahral aj medzi dospelými. Ako osemnásťročný nazbieral dvadsať štartov v druhej najvyššej súťaži Serie B. Jarnú časť uplynulej sezóny strávil u francúzskeho treťoligistu FC Trélissac.

"Sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo angažovať ďalšieho hráča s výnimočným talentom a skúsenosťami z druhej talianskej ligy. Skrýva sa v ňom obrovský potenciál, bude zaujímavé sledovať jeho ďalšiu kariéru a vychovať z neho skvelého záložníka," nechal sa počuť pre fcdac.sk tréner Tomislav Marić.

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk