ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Do DAC mieri panamský reprezentant Stephens, Asanović: Bude prínosom
zdroj: fcdac.sk

Do DAC mieri panamský reprezentant Stephens, Asanović: Bude prínosom

"Alfredo je typ futbalistu, akého chce do svojho kádra každý tréner. Je použiteľný na viacerých postoch a napriek mladému veku má už aj dostatok medzinárodných skúseností," vraví Asanović

Dunajská Streda hlási ďalšiu letnú posilu. Na ročné hosťovanie s opciou prichádza na Žitný ostrov z tímu panamského prvoligistu FC Chorrillo dvadsaťročný krídelník Alfredo Stephens. Ten bol v DAC na skúške v máji a trénera Marića presvedčil o svojich kvalitách.

Talentovaný ofenzívny záložník či útočník je päťnásobným reprezentantom Panamy. K mužstvu DAC sa pripojí po kontinentálnom šampionáte zóny CONCACAF Gold Cupe. V reprezentácii Stephens debutoval ako sedemnásťročný v roku 2012, momentálne je najmladším hráčom Panamy v nominácii na Gold Cup.

"Alfredo je typ futbalistu, akého chce do svojho kádra každý tréner. Je použiteľný na viacerých postoch a napriek mladému veku má už aj dostatok medzinárodných skúseností. Sme presvedčení, že bude prínosom nielen pre ofenzívu nášho mužstva," neskrýva radosť z prestupu technický riaditeľ fortunaligistu Aljoša Asanović.

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk