ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Liptovský Mikuláš bez Macíka, Kuráka či Jánošíka, riešia sa posily
zdroj: mfktatran.sk

Liptovský Mikuláš bez Macíka, Kuráka či Jánošíka, riešia sa posily

Do štartu druhej ligy zostávajú necelé štyri týždne, počas ktorých odohrajú Liptáci štyri stretnutia a zúčastnia sa aj turnaja v Liptovskom Hrádku

V utorok 7. júla odštartujú prípravné zápasy v rámci letnej prípravy aj futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Do štartu druhej ligy zostávajú necelé štyri týždne, počas ktorých odohrajú Liptáci štyri stretnutia a zúčastnia sa aj turnaja v Liptovskom Hrádku.

Ako uvádza klubový web mfktatran.sk, v tíme už nebudú pokračovať Matúš Macík, ktorý odchádza na ročné hosťovanie do Ružomberka. Ďalším hráčom, ktorý si to namieril do vyššej súťaže je Mário Kurák. Dohodol sa na zmluve s nováčikom zo Skalice. Na skúške u Záhorákov bol aj Miroslav Pastva, ten však neuspel a mal byť pokračovať v Liptovskom Mikuláši.

Lukáš Jánošík, najlepší strelec Liptákov v uplynulej sezóne, sa vrátil do Žiliny. Do Liptovskej Štiavnice sa vrátil Matej Kendera, Peter Moravčík odchádza do Liptovského Hrádku. Súčasťou prvého tímu by mohli byť aj dorastenci. Do prípravy sa zapojili Matej Vozár a Peter Lehotský. Ďalšie posilňovanie kádra je v štádiu riešenia.

Prípravné zápasy MFK Tatran Liptovský Mikuláš (zdroj: mfktatran.sk):
7. 7. - MFK Tatran - Žilina B
11.-12. 7. - Turnaj v Lipt. Hrádku (tímy: MFK Tatran, L. Hrádok, Poprad, Stropkov)
15. 7. - MFK Tatran - Dukla Banská Bystrica
18. 7. - MFK Tatran - Senec
25. 7. - MFK Tatran - Dolná Ždaňa

Najnovšie z klubu: Liptovský Mikuláš

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk