ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Košice pokračujú v zbieraní svojich bývalých hráčov, vracia sa Hovančík
zdroj:

Košice pokračujú v zbieraní svojich bývalých hráčov, vracia sa Hovančík

"Juraj sa bude pripravovať s našim mužstvom od soboty až do konca sústredenia. Jeho príchod dotiahneme po návrate do Košíc," prezradil športový riaditeľ FC VSS Košice Ján Lesniak

Svitá v Košiciach na lepšie časy? Po tom, ako klub opustilo viacero hráčov základnej zostavy a "žlto-modrí" boli napokon preradení do druhej ligy, to s "východniarmi" vyzeralo naozaj zle. Momentálne sa ale karta obracia...

FC VSS v ostatných dňoch predal do Dunajskej Stredy krídelníka Erika Pačindu. Naopak, do klubu prišiel bývalý hráč Kamil Karaš, ktorý sa s vedením dohodol na ročnej zmluve.

V sobotu oficiálny web FC VSS informoval o príchode ďalšej posily. Znovu pritom ide o bývalého hráča klubu. Na sústredení v Luhačoviciach sa k tímu pripojil defenzívny záložník Juraj Hovančík, ktorý naposledy pôsobil v Podbrezovej.

"Juraj sa bude pripravovať s našim mužstvom od soboty až do konca sústredenia. Jeho príchod dotiahneme po návrate do Košíc," prezradil športový riaditeľ FC VSS Košice Ján Lesniak.

Momentálne sa tak v Košiciach rysuje na druholigové pomery naozaj veľmi kvalitné mužstvo. Veď tréner Fabuľa má k dispozícii hráčov ako Šinglár, Hovančík, Viazanko, Karaš, Huk, Haskič či Bukata. Samozrejme, prestupové obdobie sa ešte len začalo a viacerých hráčov VSS by s otvorenou náručou privítali aj iné mužstvá. Víťazstvá v príprave nad Wislou a Cracoviou Krakov však hovoria samé za seba.

Najnovšie z klubu: VSS Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 3. liga Východ

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk