ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Talentovaný Róbert Polievka smeruje do Dunajskej Stredy
zdroj: fcdac.sk

Talentovaný Róbert Polievka smeruje do Dunajskej Stredy

"Fanúšikov chcem potešiť dobrými výkonmi a gólmi, už sa veľmi teším na povestnú dunajskostredskú atmosféru," povedal Róbert Polievka po podpise zmluvy

Novou posilou fortunaligového klubu DAC Dunajská Streda sa stal reprezentant do 21 rokov Róbert Polievka. Devätnásťročný útočník podpísal zmluvu na tri roky, informuje web DAC.

Polievka je odchovancom Dukly Banská Bystrica, v ktorej drese nastúpil na 24 prvoligových stretnutí a strelil jeden gól. "Som veľmi spokojný, myslím si, že je to krok správnym smerom. Rokovania trvali približne dva týždne a boli veľmi korektné, s dohodnutými podmienkami môžu byť obe strany spokojné. Neprišiel som do úplne neznámeho prostredia, poznám tu viacerých hráčov. Dúfam, že sa mi bude dariť a mužstvo ma dobre príjme. Dostal som viacero ponúk, zo zahraničia aj zo Slovenska. Mal som však pocit, že Dunajskostredčania boli najserióznejší a mali o mňa najväčší záujem, preto som sa napokon rozhodol pre DAC. Fanúšikov chcem potešiť dobrými výkonmi a gólmi, už sa veľmi teším na povestnú dunajskostredskú atmosféru,“ povedal Róbert Polievka po podpise zmluvy.

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk