ProFutbal.sk ProFutbal.sk

"Ruža" skúša moldavského reprezentanta, Peter Maslo blízko k podpisu zmluvy
zdroj: Rudolf Maškurica

"Ruža" skúša moldavského reprezentanta, Peter Maslo blízko k podpisu zmluvy

Na dobrej ceste k získaniu angažmánu pod Čebraťom je údajne trojica Michal Faško, Tomáš Ďubek a Peter Maslo, ktorí s predstaviteľmi klubu doťahujú posledné detaily v zmluvách

Futbalisti MFK Ružomberok odštartovali v stredu letnú prípravu s už istou posilou Martinom Jakubkom. Okrem neho s Liptákmi naplno zarezávajú ďalší noví, resp. staronoví hráči, ani jeden z nich ešte ale definitívne nie je hráčom "Ruže".

Tréner Ivan Galád spolu so svojimi kolegami budú mať čo robiť. K tímu sa pripojilo viacero hráčov, ktorí chcú presvedčiť o svojich kvalitách. Od stredy sa s Ružomberkom pripravujú Michal Faško, Jozef Rejdovian, Matúš Macík, ako i dve niekdajšie opory tímu Peter Maslo a Tomáš Ďubek.

Oficiálny klubový web mfkruzomberok.sk informuje, že medzi časom sa k mužstvu pripojil aj moldavský stredopoliar Anatol Cheptine. Futbalista narodený 20. mája 1990 v Tiraspole doteraz pôsobil v kluboch FC Sheriff, FC Tiraspoľ a FC Zimbru Kišiňov. V minulosti štartoval v moldavských reprezentačných tímoch U17, U19, U21 a momentálne je súčasťou seniorskej reprezentácie.

Na dobrej ceste k získaniu angažmánu pod Čebraťom je údajne trojica Michal Faško, Tomáš Ďubek a Peter Maslo, ktorí s predstaviteľmi klubu doťahujú posledné detaily v zmluvách.

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk