ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Schranz sa definitívne vracia do Trnavy, hosťovanie v Sparte neľutuje
zdroj: TASR

Schranz sa definitívne vracia do Trnavy, hosťovanie v Sparte neľutuje

"Teším sa na Spartak a na našich top fanúšikov na našom krásnom štadióne. A verím v úspešné ťaženie v Európskej lige i v domácej súťaži!" dodal bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska

Ivan Schranz sa definitívne vracia do trnavského Spartaka. Generálny manažér Viktor Blažek to prezradil v rozhovore pre klubový web, následne to pre spartak.sk potvrdil aj samotný hráč.

Dvadsaťjedenročný krídelník strávil jarnú časť na hosťovaní v Sparte Prahe, kde sa však nedokázal prepracovať do zostavy A-tímu. "Viacerí ste sa určite dočítali, že by som sa mal vrátiť späť do Trnavy. Áno, je to tak, prípravu začnem v Spartaku, keďže je v mojom záujme pravidelnejšie hrávať. Hosťovanie je síce prerušené, ale ten polrok vôbec neľutujem, je to pre mňa veľmi dobrá skúsenosť a veľa mi to dalo," uviedol na svojej facebookovej stránke rodák z Bratislavy.

Príprava Trnavy odštartuje v pondelok 15. júna o 10.00 h v Modranke. Potom čaká "andelov" sústredenie v Rakúsku. Ivan Schranz sa už teší na známe prostredie a obrovské výzvy, ktoré Spartak v novej sezóne čakajú. "Teším sa na Spartak a na našich top fanúšikov na našom krásnom štadióne. A verím v úspešné ťaženie v Európskej lige i v domácej súťaži!“ dodal bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska.

Najnovšie z klubu: Sparta Praha

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk