ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kostelník v Senici skončil, kormidla sa ujal Pagáč
zdroj: TASR

Kostelník v Senici skončil, kormidla sa ujal Pagáč

"K ukončeniu spolupráce prišlo po určitých názorových nezhodách medzi trénerom Jozefom Kostelníkom a vedením FK Senica. Názory na niektoré otázky sa u oboch strán líšili," uvádza sa na oficiálnom webe fortunaligistu

Na lavičke slovenského klubu FK Senica skončil po štyroch mesiacoch tréner Jozef Kostelník. Do konca jarnej časti povedú mužstvo súčasný asistent Eduard Pagáč a tréner brankárov Miroslav Mentel. Pagáč sa ujal trénerských povinností už v piatkovom stretnutí 29. kola Fortuna ligy proti lídrovi tabuľky AS Trenčín.

"K ukončeniu spolupráce prišlo po určitých názorových nezhodách medzi trénerom Jozefom Kostelníkom a vedením FK Senica. Názory na niektoré otázky sa u oboch strán líšili, a tak sa dohodli, že najlepšou cestou bude ukončenie spolupráce. Spolu s Kostelníkom ukončil spoluprácu s klubom aj jeho asistent Luboš Lukáč," uvádza sa na oficiálnom webe fortunaligistu.

Otázku príchodu nového trénera bude FK Senica riešiť po skončení aktuálnej sezóny. Kostelník nastúpil do pozície šéftrénera na začiatku roka, keď nahradil Pavla Hapala. S vedením sa vtedy dohodol na ročnom kontrakte. Predtým pôsobil v poľskom Sandecja Nowy Sacz či v Tatrane Prešov.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk