ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Skúsený Kelemen posilou 1. FK Příbram, nahradil zraneného Boháča
zdroj: wks.pl

Skúsený Kelemen posilou 1. FK Příbram, nahradil zraneného Boháča

1. FK Příbram okupuje v ligovej tabuľke momentálne desiatu priečku, v 21 zápasoch si pripísal 25 bodov. Kelemen by si mohol debut v novom drese odkrútiť v sobotňajšom domácom zápase s Jihlavou

Skúsený slovenský brankár Marián Kelemen sa stal novou posilou českého prvoligového klubu 1. FK Příbram. V aktuálne desiatom tíme českej Synot ligy by mal medzi žrďami nahradiť Mareka Boháča, ktorého vyradilo z hry do konca sezóny zranenie kolena. Informáciu priniesol oficiálny webový portál příbramského klubu.

Tridsaťpäťročný futbalový svetobežník bol bez angažmán, naposledy pôsobil v Slasku Vroclav, vedenie poľského tímu s ním však po konci minulej sezóny nepredĺžilo kontrakt. Rodák z Michaloviec chytal v minulosti za Slovan Bratislava, lotyšský Ventspils, turecký Bursaspor, španielske kluby UD Vecindario, CD Tenerife, CD Numancia či grécky tím Aris Solún.

1. FK Příbram okupuje v ligovej tabuľke momentálne desiatu priečku, v 21 zápasoch si pripísal 25 bodov. Kelemen by si mohol debut v novom drese odkrútiť v sobotňajšom domácom zápase s Jihlavou.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Příbram

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk