ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trnava angažovala Mareka Hlinku z Dukly Praha
zdroj: FC Spartak Trnava

Trnava angažovala Mareka Hlinku z Dukly Praha

Slovenský futbalový klub Spartak Trnava získal krátko pred štartom jarnej časti Fortuna ligy 2014/2015 stredopoliara Mareka Hlinku z Dukly Praha. Informoval o tom oficiálny web "andelov".

Slovenský klub Spartak Trnava získal krátko pred štartom jarnej časti Fortuna ligy 2014/2015 stredopoliara Mareka Hlinku z Dukly Praha. Informoval o tom oficiálny web "andelov".

Slovenský defenzívny stredopoliar, ktorý v minulosti obliekal dres Banskej Bystrice a na konte má aj jedenásť štartov za reprezentáciu do 21 rokov, prichádza do slovenského Ríma na hosťovanie do konca aktuálnej sezóny.

"Mareka veľmi dobre poznáme z pôsobenia v Banskej Bystrici, Dukle Praha aj slovenskej dvadsaťjednotky. Tento post potrebujeme skvalitniť. Premýšľali sme nad jeho angažovaním už dávnejšie. Veríme, že naplní očakávania, ktoré do neho vkladáme. Chcem sa poďakovať manažérovi Richardovi Čechovi a samozrejme aj Marekovi, že sme sa veľmi rýchlo dohodli, pretože do konca prestupového obdobia zostáva málo času," povedal generálny manažér Spartaka Viktor Blažek.

"Trnava mi je blízka, ide o tradičný slovenský klub s vynikajúcimi fanúšikmi, na ktorých sa teším. Vždy sa mi na Štadióne Antona Malatinského výborne hralo, strelil som tu aj svoj prvý ligový gól. Ľudia tu vedeli spraviť výbornú kulisu, i preto sa rád do mesta vždy vraciam," uviedol po podpise zmluvy Hlinka.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk