ProFutbal.sk ProFutbal.sk

DAC podpísal zmluvy na dva a pol roka s Ljubičičom a Sesarom
zdroj: TASR

DAC podpísal zmluvy na dva a pol roka s Ljubičičom a Sesarom

Slovenský fortunaligista DAC Dunajská Streda podpísal už v stredu dvaapolročné zmluvy s dvojicou hráčov Chorvátom Marinom Ljubičičom a Bosniakom s chorvátskym pasom Ivanom Sesarom

Slovenský fortunaligista DAC Dunajská Streda podpísal už v stredu dvaapolročné zmluvy s dvojicou hráčov Chorvátom Marinom Ljubičičom a Bosniakom s chorvátskym pasom Ivanom Sesarom. Informoval oficiálny web po jeseni deviateho mužstva tabuľky.

Obaja sa pripojili k mužstvu na začiatku zimnej prípravy, presvedčili o svojich kvalitách a po úspešnom absolvovaní lekárskych testov podpísali s DAC zmluvu na dva a pol roka. Dvadsaťšesťročný defenzívny stredopoliar Marin Ljubičič začínal profesionálnu kariéru v Hajduku Split, najvyššiu súťaž svojej rodnej krajiny si zahral aj v NK Zadar. Od roku 2011 pôsobil v ukrajinskom prvoligovom SC Tavrija Simferopol, klub z krymského polostrova však pre vojenský konflikt neštartoval v aktuálnej sezóne v žiadnej súťaži.

Dvadsaťpäťročný Ivan Sesar, trojnásobný reprezentant Bosny a Hercegoviny, je odchovancom NK Široki Brijeg. Okrem bosniackej si vyskúšal aj chorvátsku, slovinskú a tureckú najvyššiu súťaž, naposledy v drese Akhisar Belediyespor.

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk