ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Putnocký do Ruchu Chorzów, Masaryk podpísal s "Ružou" ročnú zmluvu
zdroj: TASR

Putnocký do Ruchu Chorzów, Masaryk podpísal s "Ružou" ročnú zmluvu

Blízko k podpisu kontraktu je tiež Armén Gagik Daghbašjan. Všetky potrebné náležitosti s dvadsaťštyriročným ľavým obrancom sa vedenie klubu bude snažiť dotiahnuť do konca týždňa

Dres slovenského klubu MFK Ružomberok si už v jarnej časti Fortuna ligy neoblečie brankár Matúš Putnocký. Dohodol sa totiž sa spolupráci s účastníkom poľskej ligy Ruchom Chorzów. Náhradou za 30-ročného gólmana bude brankár Štefan Senecký.

V Ružomberku v uplynulých hodinách prišlo aj k ďalším zmenám. Podľa oficiálneho webu MFK sa do klubu definitívne vracia útočník Pavol Masaryk. "Tridsaťštyriročný futbalista, ktorý sa v sezóne 2011/2012, práve ako hráč nášho klubu, stal druhýkrát vo svojej kariére kráľom strelcov, potvrdil pred trénerom Ivanom Galádom svoje futbalové schopnosti a následne sa dohodol s klubom na zmluve do konca kalendárneho roka," uvádza mfkruzomberok.sk.

V tíme bude aj naďalej pôsobiť stredopoliar Juraj Vavrík, ktorý predĺžil zmluvu o 2,5 roka. Blízko k podpisu kontraktu je tiež Armén Gagik Daghbašjan. Všetky potrebné náležitosti s dvadsaťštyriročným ľavým obrancom sa vedenie klubu bude snažiť dotiahnuť do konca týždňa.

Najnovšie z klubu: Ruch Chorzów

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk