ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kolčák do Bielsko-Biala: O poľskom futbale som počul pozitíva
zdroj: TASR

Kolčák do Bielsko-Biala: O poľskom futbale som počul pozitíva

"Toto je môj prvý angažmán v zahraničí a som naozaj šťastný. O poľskom futbale som počul veľa pozitívnych správ, mám v sebe obrovskú motiváciu," uviedol Kolčák

Slovenský futbalista Kristián Kolčák zamieril zo Slovana Bratislava do Podbeskidzie Bielsko-Biala. Podľa portálu 90minut.pl sa 24-ročný obranca dohodol s poľkým účastníkom Ekstraklasy na polročnej zmluve s opciou na ďalšie dva roky.

"Toto je môj prvý angažmán v zahraničí a som naozaj šťastný. O poľskom futbale som počul veľa pozitívnych správ, mám v sebe obrovskú motiváciu. Dúfam, že najbližších šesť mesiacov bude pre mňa aj klub čo najlepších a uvidíme, čo bude potom. Už od zajtra absolvujem s tímom tréningový kemp v Poľsku a následne v Turecku. Tento čas treba čo najlepšie využiť a potom sa presadiť v lige," uviedol Kolčák podľa oficiálneho klubového webu po podpise zmluvy.

Počas jesennej časti odohral Kolčák za "belasých" trinásť zápasov a strelil dva góly. V tíme slovenského majstra počas zimnej prestávky prechádza káder veľkou obmenou a vedenie tak umožnilo hľadať si nové angažmán aj Kolčákovi.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk