ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zreľák definitívne hráčom Slovana, Tittel: Sme šťastní
zdroj: TASR

Zreľák definitívne hráčom Slovana, Tittel: Sme šťastní

"V klube sme šťastní, že sa nám tento prestup podarilo zrealizovať. Sme presvedčení, že príchodom Zreľáka do Slovana vzrastie naša útočná sila," povedal generálny riaditeľ "belasých" Dušan Tittel

Slovenský reprezentant do 21 rokov Adam Zreľák definitívne prestúpil z MFK Ružomberok do Slovana Bratislava. Vedenie úradujúceho majstra dotiahlo transfer talentovaného útočníka v stredu, keď sa s ním dohodlo na dva a pol ročnej zmluve s následnou ročnou opciou.

Ako informovala oficiálna webstránka Slovana, Zreľák sa pripojí k mužstvu na sústredení už v sobotu 17. januára. "V klube sme šťastní, že sa nám tento prestup podaril zrealizovať. Včera sme boli dohodnutí na úrovni klubov a dnes pred malou chvíľou prišlo k vzájomnej dohode medzi Slovanom a Adamom Zreľákom. Sme presvedčení, že príchodom Zreľáka do Slovana vzrastie naša útočná sila. Veríme, že naši fanúšikovia vnímajú výrazné omladenie nášho kádra s perspektívou do budúcnosti," povedal pre skslovan.com generálny riaditeľ "belasých" Dušan Tittel.

Zreľák, ktorý dokáže hrať v útoku i na poste ofenzívneho stredopoliara, si urobil dobré meno svojimi výkonmi v najvyššej domácej súťaži ako i v mládežníckych reprezentáciách. Medzi pamätné momenty jeho kariéry patrí gól v drese slovenskej reprezentácie do 21 rokov proti Holandsku, ktorý znamenal postup tímu do baráže.

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk