ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Brazílčan Jairo hráčom Trenčína, Rybníček: Bola to pre nás priorita (video)
zdroj: TASR

Brazílčan Jairo hráčom Trenčína, Rybníček: Bola to pre nás priorita (video)

"Chcem pomôcť mužstvo dosiahnuť naše spoločné ciele. Chceme dať fanúšikom dôvod na oslavy. Som si istý, že som sa rozhodol dobre. Pome Trenčín," napísal v odkaze z Rio de Janeiro Jairo

Brazílsky futbalista Jairo De Macedo Da Silva je definitívne hráčom AS Trenčín. Jeho hosťovanie z brazílskej Madureiry sa zmenilo na trvalý prestup a so slovenským fortunaligistom podpísal trojročný kontrakt. Informovala o tom oficiálna stránka trenčianskeho klubu.

"Som veľmi šťastný, že moja práca pre AS Trenčín dosiahla takéto ocenenie. Podpis nového kontraktu beriem ako odmenu od klubu, v ktorom som sa toľko naučil. Je tu skvelý tím, tréneri a vynikajúci fanúšikovia. Našiel som si tu veľa dobých priateľov. Viem, že každým dňom môžem ďalej napredovať. Chcem pomôcť mužstvo dosiahnuť naše spoločné ciele. Chceme dať fanúšikom dôvod na oslavy. Som si istý, že som sa rozhodol dobre. Pome Trenčín," napísal v odkaze z Rio de Janeiro Jairo.

Brazílsky útočník prišiel do Trenčína pred rokom, v jesennej časti tejto sezóny slovenskej najvyššej súťaže zaznamenal v štrnástich stretnutiach štyri góly a na päť prihral. Po skompletizovaní prestupu sa pripojí k mužstvu trénera Martina Ševelu. Na Slovensko by mal pricestovať na konci tohto týždňa a s tímom už pôjde aj na sústredenie do Česka.

"Zmena Jairovho hosťovania na prestup bola jednou z priorít nášho klubu počas zimného transferového obdobia. Sme veľmi radi, že sa nám to podarilo dotiahnuť do úspešného konca. Jairo zaujal nielen svojimi futbalovými, ale aj ľudskými kvalitami. Veľmi dobre zapadol do kabíny. Vieme, že vo svojej hre má ešte rezervy, ale jeho limity sú ešte riadne ďaleko. Prístupom, ktorým sa prezentoval doposiaľ, sa určite bude posúvať. Ďalším závažným faktom bol aj Jairom záujem o zotrvanie v Trenčíne. Inú alternatívu si počas celého času nepripúšťal," povedal pre klubový web generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.

[youtube]FedLo_PRtQc[/YouTube]

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk