Tréner FC Turín Ventura sa vyhrážal fanúšikovi, nevyhol sa trestu
zdroj: Rudolf Maškurica

V turínskom derby sa zrodilo víťazstvo domáceho Juventusu 2:1, keď o triumfe oslabenej "starej dámy" rozhodol gólom v tretej minúte nadstaveného času veterán Andrea Pirlo

Tréner FC Turín Giampiero Ventura dostal od ligovej disciplinárky trest zákazu činnosti na jedno stretnutie. Dôvodom je jeho správanie sa na konci nedeľňajšieho zápasu talianskej Serie A s Juventusom Turín, v ktorom sa gestom vyhrážal jednému z divákov. Ventura naznačil fanúšikovi rukou, že mu podreže krk. Informovala o tom agentúra Reuters.

V turínskom derby sa zrodilo víťazstvo domáceho Juventusu 2:1, keď o triumfe oslabenej "starej dámy" rozhodol gólom v tretej minúte nadstaveného času veterán Andrea Pirlo. Ventura nebude môcť sedieť na lavičke FC Turín v najbližšom ligovom zápase proti Palermu.