ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Z Wolverhamptonu do Bolerázu?
zdroj: wikimedia.org

Z Wolverhamptonu do Bolerázu?

"Verím, že časom sa zasa posuniem niekam vyššie. Myslím si, že aj z Bolerázu sa dá dostať do zaujímavých súťaží," nechal sa v rozhovore pre Trnavský hlas počuť rodák z Hlohovca

Podľa informácií Trnavského hlasu je mládežnícky slovenský reprezentant Kristián Koštrna blízko k prestupu do Bolerázu. Klubu, ktorý pôsobí v našej štvrtej najvyššej súťaži!

Aby toho nebolo málo, táto správa je o to viac šokujúcejšia, že Koštrna štyri roky pôsobil v akadémii anglického Wolverhamptonu. Dnes je vraj krok od spečatenia prestupu do Bolerázu.

"Je to pravda, s Kristiánom sme si tľapli, verím, že prestup nič neskomplikuje a po formálnom odobrení jeho registrácie zväzovými orgánmi, bude môcť čoskoro nastúpiť. Čakáme na papiere, teraz to ide mimo nás," potvrdil informáciu prezident bolerázskeho klubu Ľubomír Krišica.

Koštrnu pred rokom v rozlete zabrzdilo zranenie členka, v ostatných mesiacoch skúšal šťastie v Poľsku i v Českej republike, ozvali sa mu údajne aj iné slovenské kluby, nakoniec však boj o jeho služby vyhral Boleráz. V pondelok už defenzívny univerzál odohral za svoj nový tím aj prípravný zápas v Horných Orešanoch, kde Boleráz vyhral 5:0. Koštrna dokonca dvakrát skóroval.

"Dohodol som sa na dobrých podmienkach s funkcionármi Bolerázu. Mám to aj na skok domov a v klube mám veľa dobrých kamarátov. Verím, že časom sa zasa posuniem niekam vyššie. Myslím si, že aj z Bolerázu sa dá dostať do zaujímavých súťaží,"
nechal sa v rozhovore pre Trnavský hlas počuť rodák z Hlohovca.

Najnovšie z klubu: Slovensko - mládež

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Mládež

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk