ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Anelka mieri do Indie, bude hrať za Mumbai City
zdroj:

Anelka mieri do Indie, bude hrať za Mumbai City

"Som veľmi rád, že som sa stal hráčom Mumbai City FC a teším sa na pôsobenie v Indickej Superlige," uviedol Anelka na sociálnej sieti Twitter

Bývalý francúzsky reprezentant Nicolas Anelka bude v kariére pokračovať v Indii. Tridsaťpäťročný útočník by sa mal stať posilou Mumbai City FC.

"Som veľmi rád, že som sa stal hráčom Mumbai City FC a teším sa na pôsobenie v Indickej Superlige," uviedol Anelka na sociálnej sieti Twitter. "V lige pôsobí viacero kvalitných legionárov a najlepší indickí hráči a teším sa na nové zážitky," dodal.

Indický klub na Anelkovu správu reagoval, že je hrdý na to, že ho môže privítať v klube.

Bývalý vynikajúci zakončovateľ hral vo viacerých popredných európskych kluboch, Anelka obliekal dresy Arsenalu, Chelsea, Manchestru City, Realu Madrid a Parížu Saint-Germain. Naposledy hral v Anglicku za West Bromwich Albion.

Indická Superliga štartuje 12. októbra a predstaví sa v nej viacero veľkých mien. Okrem Anelku sa pre pôsobenie v druhej najľudnatejšej krajine na svete rozhodli aj Alessandro Del Piero, Robert Pires, David Trezeguet, Fredrik Ljungberg, či Luis Garcia.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: West Bromwich

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Nemecko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk