ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Chovanec do Chorzówu, Mikinič do Zlatých Moraviec
zdroj: TASR

Chovanec do Chorzówu, Mikinič do Zlatých Moraviec

"Príchodmi nových hráčov výrazne vzrástla konkurencia na krídelných pozíciách. Keď prišiel Janko s tým, že má možnosť hrať v Poľsku, rozhodli sme sa ho uvoľniť," povedal na margo veci PR manažér Spartaka Marek Ondrejka

Stredopoliar prvoligového klubu FC Spartak Trnava Ján Chovanec bude vo futbalovej kariére pokračovať v Poľsku. Rýchlostne disponovaný ľavák sa dohodol na pôsobení v Ruchu Chorzów, kde bude hosťovať do 30. júna 2015.

Dohoda medzi klubmi sa definitívne dotiahla v utorok. Chovanca bude v jeho novom pôsobisku viesť slovenský tréner Ján Kocian.

"Príchodmi nových hráčov výrazne vzrástla konkurencia na krídelných pozíciách, kde môže alternovať viacero kvalitných futbalistov. Keď prišiel Janko s tým, že má možnosť hrať v Poľsku, rozhodli sme sa ho uvoľniť," povedal na margo veci PR manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Trnavčania uvoľnili na výpožičku aj ďalšieho stredopoliara. Tomáš Mikinič už cez víkend pomohol ViOn-u Zlaté Moravce k zisku bodu na pôde Podbrezovej. Vo ViOn-e bude taktiež pôsobiť do konca aktuálnej sezóny.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk