ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Podbrezová vynovuje štadión, začala s odťahovacou strechou (video)
zdroj: TASR

Podbrezová vynovuje štadión, začala s odťahovacou strechou (video)

"Máme pripravenú aj ďalšiu koncepciu rozvoja štadióna, ale všetko závisí v prvom rade od výkonnosti našich prvoligových hráčov a návštevnosti ich domácich zápasov," povedal Ľubor Schwarzbacher

Podbrezová si pomaly ale isto zvyká na najvyššiu súťaž. Dôkazom toho sú ostatné dve víťazstvá nad Banskou Bystricou a Trnavou. Fanúšikov teraz potešila informácia o dokončení novej odťahovacej strechy.

Štadión Podbrezovej bol postavený v roku 1955 a zasadený bol v strmom kopci, takže pôvodná strecha nad tribúnou bránila prenikať slnečným lúčom na ihrisko. Tento problém sa vedenie klubu rozhodlo vyriešiť odťahovacou strechou.

To však nie je všetko, pribudli nové televízne kamery, rýchlejšie internetové pripojenie pre mediálnych pracovníkov, zrekonštruoval sa sektor hostí. Ďalším cieľom je vybudovať umelé osvetlenie či vyhrievaný trávnik.

"Máme pripravenú aj ďalšiu koncepciu rozvoja štadióna, ale všetko závisí v prvom rade od výkonnosti našich prvoligových hráčov a návštevnosti ich domácich zápasov," povedal technický riaditeľ Železiarní Podbrezová Ľubor Schwarzbacher.

Vynovený štadión Podbrezovej:
[youtube]EZ_jFJvSLWk[/YouTube]

Nová pohyblivá strecha v Podbrezovej:

Najnovšie z klubu: Podbrezova

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk