ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kiss bude aj v ďalšej sezóne hosťovať v Ross County
zdroj:

Kiss bude aj v ďalšej sezóne hosťovať v Ross County

"Mal som viacero ponúk od klubov z nižších anglických súťaží, ale cítim, že je pre mňa lepšie ostať v Ross County a hrať najvyššiu súťaž," povedal Filip Kiss

Slovenský futbalista Filip Kiss bude aj v nasledujúcej sezóne hosťovať v škótskom prvoligovom klube Ross County. Informáciu priniesol portál sport.stv.tv.

Hráč waleského klubu Cardiff City, ktorý vypadol po minulej sezóne z anglickej Premier League, mal viacero ponúk z Anglicka, ale rozhodol sa pre pokračovanie kariéry v Ross County. Dvadsaťtriročný stredopoliar pôsobil v tomto klube od januára a pomohol mu k siedmemu miestu v škótskej Premier League. Kiss mal impozantný úvod, keď v prvých dvoch zápasoch strelil štyri góly. Celkovo skóroval v sedemnástich dueloch šesťkrát.

"Mal som viacero ponúk od klubov z nižších anglických súťaží, ale cítim, že je pre mňa lepšie ostať v Ross County a hrať najvyššiu súťaž. Cítil som sa tu príjemne a verím, že som sa rozhodol dobre," povedal pre sport.stv.tv člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie.

Bývalý hráč Interu Bratislava, MFK Petržalka a Slovana Bratislava je hráčom Cardiffu od sezóny 2011/2012.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Ross County

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk