ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Mak prestúpil z Norimbergu do PAOK Solún
zdroj:

Mak prestúpil z Norimbergu do PAOK Solún

"V Norimbergu som strávil skvelý čas a krátko po príchode mi mesto, klub a fanúšikovia prirástli k srdcu. V budúcej sezóne vám prajem návrat do Bundesligy," uviedol Mak cez Instagram

Slovenský reprezentant Róbert Mak prestúpil z druholigového 1. FC Norimberg do gréckeho PAOK Solún. Viaceré médiá z krajiny čerstvých majstrov sveta uviedli, že kluby sa dohodli na prestupe už vo štvrtok.

"Ako ste sa už určite dozvedeli z médií, s okamžitou platnosťou prestupujem do PAOK. Týmto sa chcem krátko osobne rozlúčiť s fanúšikmi FCN a poďakovať sa. Už od začiatku ste ma skvelo prijali a podporovali tak, ako to šlo. V Norimbergu som strávil skvelý čas a krátko po príchode mi mesto, klub a fanúšikovia prirástli k srdcu. V budúcej sezóne vám prajem zo srdca všetko najlepšie a návrat do Bundesligy," uviedol Mak cez Instagram.

Dvadsaťtriročný Mak nastúpil za "Der Club" v 77 dueloch a strelil šesť gólov. Do Norimbergu prišiel bývalý hráč Slovana Bratislava už v roku 2010. Ešte predtým v drese juniorov Manchestru City vyhral v roku 2008 mládežnícky FA Cup.

Dvojnásobnému najlepšiemu futbalistovi SR do 21 platila v Norimbergu, ktorý v uplynulej sezóne vypadol z najvyššej Bundesligy, zmluva až do roku 2015. Na konte má desať štartov v A-výbere SR, v ktorých strelil dva góly.

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk