ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilina podpísala trojročný kontrakt s obrancom Letičom
zdroj: TASR

Žilina podpísala trojročný kontrakt s obrancom Letičom

"Je talentovaný, mladý a má potenciál výkonnostne napredovať. Hľadali sme ľavonohého hráča do nášho kádra a on naše predpoklady napĺňa. Chceme mu zaželať úspešné pôsobenie v klube," dodal Belaník

Prvoligový klub MŠK Žilina vo štvrtok podpísal trojročný kontrakt s ľavým obrancom Bojanom Letičom.

Dvadsaťjedenročný rodák z Bosny a Hercegoviny pôsobil naposledy v drese Veležu Mostar, predtým hral za FK Kozara Gradiška. "Bojan bude pripravený už na najbližší zápas s Košicami, pretože sme dotiahli už aj všetky administratívne záležitosti. Záleží už len na trénerovi, či sa rozhodne dať mu dôveru v zápase," uviedol pre oficiálnu stránku klubu športový manažér MŠK Karol Belaník.

Ľavonohý obranca absolvoval s tímom letnú prípravu, po ktorej mu klub ponúkol kontrakt. "Letič sa s nami pripravoval už od začiatku, keď sme išli na sústredenie na Bránicu. Ešte predtým sme ho boli sledovať v prípravnom stretnutí reprezentácie Bosny a Hercegoviny do 21 rokov v Poľsku. Je to stabilný hráč reprezentácie, odohral všetky zápasy. Je talentovaný, mladý a má potenciál výkonnostne napredovať. Hľadali sme ľavonohého hráča do nášho kádra a on naše predpoklady napĺňa. Chceme mu zaželať úspešné pôsobenie v klube," dodal Belaník.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk