ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kostaričan Navas z Levante do Realu Madrid
zdroj: fifa.com

Kostaričan Navas z Levante do Realu Madrid

Ďalšími posilami úradujúceho víťaza Ligy majstrov by sa mali stať nemecký majster sveta Toni Kroos a najlepší strelec šampionátu Kolumbijčan James Rodriguez

Kostarický brankár Keylor Navas sa stal novou posilou španielskeho veľkoklubu Real Madrid. Jeden z najlepších gólmanov nedávno skončených MS v Brazílii prichádza do tímu "bieleho baletu" z Levante, ktoré zaňho zinkasuje prestupovú čiastku desať miliónov eur.

Podľa informácií športového denníka Marca angažovanie Navasa bude znamenať odchod pre Diega Lopeza. Ten by mal zamieriť do SSC Neapol, kde by sa stal spoluhráčom Slováka Mareka Hamšíka. Ako druhú možnú destináciu pre Lopeza spomenula Marca francúzske AS Monaco.

Navas sa v Reale pobije o post tímovej jednotky s veteránom Ikerom Casillasom. Ten už viac ako rok zohrieva madridskú lavičku a navyše na brazílskom turnaji predviedol sériu nevýrazných výkonov.

Ďalšími posilami úradujúceho víťaza Ligy majstrov by sa mali stať nemecký majster sveta Toni Kroos a najlepší strelec šampionátu Kolumbijčan James Rodriguez.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Real Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk