ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Duklu Praha posilnia slovenskí legionári Považanec a Chudý
zdroj:

Duklu Praha posilnia slovenskí legionári Považanec a Chudý

Bývalý mládežnícky reprezentant do devätnásť i 21 rokov Považanec je odchovancom Dukly Banská Bystrica, v uplynulej sezóne nastrieľal v jej drese v 31 dueloch šesť gólov

Slovenskí futbalisti Jakub Považanec a Martin Chudý sú novými posilami českého prvoligového klubu Dukla Praha. Stredopoliar Považanec prichádza z Dukly Banská Bystrica a podpísal zmluvu na tri roky, brankár Chudý po prestupe z druholigového FC Graffin Vlašim dostal dvojročný kontrakt.

"Vedenie klubu dalo jasne najavo, že po troch úspešných rokoch v prvej lige príde v lete k prestavbe kádra A-tímu. Martin Chudý má skúsenosti z prvej slovenskej ligy. Je to ambiciózny gólman, ktorý vytvorí spoločne s Filipom Radom dobrú dvojicu do ďalšej sezóny. Jakub Považanec patrí k najtalentovanejším záložníkom na Slovensku a sme presvedčení, že oživí ofenzívu nášho tímu," povedal pre oficiálnu stránku Dukly Praha jej športový riaditeľ Günter Bittengel.

Bývalý mládežnícky reprezentant do devätnásť i 21 rokov Považanec je odchovancom Dukly Banská Bystrica, v uplynulej sezóne nastrieľal v jej drese v 31 dueloch šesť gólov. Chudý odštartoval kariéru v Považskej Bystrici a najvyššiu slovenskú súťaž hrával za FC Nitra, odkiaľ vo februári tohto roka odišiel do Vlašimu.

Najnovšie z klubu: Banská Bystrica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk