ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Jarabicove zdravotné patálie nemajú konca
zdroj: sportowefakty.pl

Jarabicove zdravotné patálie nemajú konca

Jarabica v týchto dňoch rehabilituje po štvrtej operácii kolena v priebehu 2,5 roka a všetko nasvedčuje tomu, že v drese Cracovie si už nezahrá

Zdravotné komplikácie slovenského obrancu poľského klubu Cracovia Krakov Mariána Jarabicu trvajú už takmer tri roky. Dvadsaťštyriročný odchovanec Dukly Banská Bystrica naposledy nastúpil v súťažnom zápase ešte v auguste 2011 počas hosťovania v bulharskom Ludogorci Razgrad. Ako referuje portál sportowefakty.pl, Jarabica v týchto dňoch rehabilituje po štvrtej operácii kolena v priebehu dva a pol roka a všetko nasvedčuje tomu, že v drese Cracovie si už nezahrá. Posledným júnovým dňom mu totiž v Krakove skončí

Po návrate do Cracovie v lete 2012 síce nastúpil 30. júna v prípravnom dueli proti Polonii Bytom, ozvali sa však ďalšie problémy, výsledkom ktorých bol operovaný meniskus.

Do tréningu krakovského klubu sa tak zapojil až v januári 2013, krátko nato mu však zistili poruchu srdcového rytmu. Vrátil sa o niekoľko týždňov, ale v marci 2013 ho čakala ďalšia operácia kolena. Poslednú, štvrtú, absolvoval vo februári tohto roka.

Jarabica pôsobí v spomenutom poľskom klube od roku 2010 s výnimkou hosťovania v Razgrade (2011/2012). Za mužstvo "pruhovaných" však odohral len šestnásť duelov, všetky ešte v sezóne 2010/2011.

Najnovšie z klubu: Cracovia Kraków

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk