ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Szarka po likvidačnom zákroku: Nechcel som ublížiť
zdroj: Patrik Levický

Szarka po likvidačnom zákroku: Nechcel som ublížiť

"Stále mám ten moment pred očami. Tomášovi som nechcel ublížiť, no stalo sa a už to nevrátim. Chcel by som sa ospravedlniť jemu aj celej Senici," ľutuje Szarka

Dunajskostredský útočník Ákos Szarka sa v 48. min sobotňajšieho zápasu v Senici zozadu vyrútil na domáceho futbalistu Tomáša Kóňu a skočil mu na nohu, spôsobil mu zlomeninu ihlice a odtrhnuté väzy v kolene, ale dušuje sa, že v tom nebol úmysel.

"Stále mám ten moment pred očami. Tomášovi som nechcel ublížiť, no stalo sa a už to nevrátim. Chcel by som sa ospravedlniť jemu aj celej Senici. Veľmi ma to mrzí," citoval portál corgonliga.sk 23-ročného urasteného útočníka, ktorý do svojho škaredého zákroku znamenajúceho vylúčenie strelil dva góly.

Predstavitelia FK Senica sú rozhodnutí riešiť prípad právnou cestou. "Z nášho pohľadu v tom bol jasný úmysel. Takéto veci nielen do futbalu, ale do celého športu a vôbec ani do života rozhodne nepatria," uviedol pre klubovú stránku senický prezident Viktor Blažek. Predmetný duel sa skončil nerozhodne 3:3.

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk