ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Exžilinčan Ricardo Nunes sa upísal Levski Sofia
zdroj: MŠK Žilina/mskzilina.sk

Exžilinčan Ricardo Nunes sa upísal Levski Sofia

"Domnievam sa, že mám pred sebou veľkú príležitosť. Klub Levski Sofia má ambíciu pravidelne bojovať o tituly a poháre," uviedol Ricardo Nunes

Ricardo Nunes sa vo štvrtok oficiálne stal hráčom bulharského klubu Levski Sofia. Skúsený obranca s portugalskými koreňmi, ktorý sa narodil v Juhoafrickej republike, podpísal zmluvu s "modrými" do júna 2015.

"Domnievam sa, že mám pred sebou veľkú príležitosť. Klub Levski Sofia má ambíciu pravidelne bojovať o tituly a poháre. Ja chcem tiež vyhrávať. Dlhšie som nehral žiadny zápas, ale moja fyzická kondícia je v dobrom stave," uviedol Ricardo Nunes pre oficiálny web bulharského klubu.

"Budem potrebovať nejaký čas, aby som sa dostatočne aklimatizoval v novom prostredí. Dúfam, že v krátkom čase vďaka dobrému tréningovému procesu budem pripravený nastúpiť do zápasov. Najlepšie sa cítim vzadu, ale dokážem hrať aj na poste ľavého stredopoliara," dodal skúsený obranca.

Odchovanec Benficy Lisabon odišiel vo veku dvadsať rokov na Cyprus, kde si obliekal dresy klubov Lamia, AEP Paphos, Aris Limassol a Olympiakos Nicosia. V roku 2010 sa vrátil do Portugalska, kde reprezentoval farby mužstiev Trofense a Portimonense. V roku 2012 sa upísal slovenskej Žiline. V drese "šošonov" si pripísal 51 zápasov a dostal sa aj do nominácie národného tímu Južnej Afriky.

Redakciu profutbal.sk informoval Michal Holeščák z agentúry HMP - Sport Management.

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk